Strömstad Mäklarkontor

Varmt välkommen till oss på Askengren mäklarkontor i Strömstad.

Strömstad Mäklarkontor

+46526-13332

stromstad@askengren.com

Badhusgatan 7 Strömstad 452 30

Flest rekommendationer per mäklare, Sotenäs, första kvartalet 2023

första kvartalet 2023

04 april, 2023
Flest försäljningar per mäklare, Sotenäs, första kvartalet 2023

första kvartalet 2023

04 april, 2023
Flest rekommendationer per mäklare, Sotenäs, helår 2022

helår 2022

12 januari, 2023
Flest försäljningar per mäklare, Tanum, helår 2022

helår 2022

12 januari, 2023

VI SOM JOBBAR I Strömstad Mäklarkontor

Linn Warnö

Fastighetsmäklare

+46709-755789

linn@askengren.com

4.9/5 i betyg(50 omdömen)

Jesper Havsberg

Fastighetsmäklare

+46709-755788

jesper@askengren.com

4.8/5 i betyg(44 omdömen)

Lotta Långström

Fastighetsmäklare

+46709-755785

lotta@askengren.com

4.7/5 i betyg(47 omdömen)

Johan Siborne

Fastighetsmäklare

+46709755780

johan@askengren.com

4.8/5 i betyg(155 omdömen)

Jenny Ferm

Fastighetsmäklare

+46702-37 15 77

jenny@askengren.com

4.5/5 i betyg(10 omdömen)

Cecilia Uvabeck

Fastighetsmäklare

+46705335320

cecilia@askengren.com

/5 i betyg(0 omdömen)

Aktuella försäljningar Strömstad Mäklarkontor

Karta