Askengren Fastighetsmäklare

Ska du köpa eller sälja en bit av Bohuslän är vi ett bra val.

Askengren Fastighetsmäklare har funnits sedan 1984 och är ett väletablerat företag med många år på marknaden, lång erfarenhet och ett brett kontaktnät.

Ett urval av bostäder till salu just nu

Vi som arbetar på Askengren

Cecilia Uvabäck

Reg. Fastighetsmäklare
Kontor Grebbestad

Mail: cecilia@askengren.com
Tel: +46 (0)705335320

Johan Siborne

Reg. Fastighetsmäklare
Kontor Grebbestad

Mail: johan@askengren.com
Tel: +46 (0)709755780

Lotta Långström

Reg. Fastighetsmäklare
Kontor Grebbestad

Mail: lotta@askengren.com
Tel: +46 (0)709755785

Lisbeth Ehnebom-Kristiansson

Mäklarassistent
Kontor Grebbestad

Mail: lisbeth@askengren.com
Tel: +46 (0)703631005

Fredrik Mattsson Waller

Reg. Fastighetsmäklare
Kontor Kungshamn

Mail: fredrik@askengren.com
Tel: +46 (0)702378105

Tony Porali

Reg. Fastighetsmäklare
Kontor Kungshamn

Mail: tony@askengren.com
Tel: +46 (0)702378106

Stina Behrman

Reg. Fastighetsmäklare
Kontor Kungshamn

Mail: stina@askengren.com
Tel: +46 (0)702438105

Jesper Havsberg

Reg. Fastighetsmäklare
Kontor Strömstad

Mail: jesper@askengren.com
Tel: +46 (0)709755788

Linn Warnö

Reg. Fastighetsmäklare
Kontor Strömstad

Mail: linn@askengren.com
Tel: +46 (0)709755789

Kostnadsfri Värdering

Värdera din bostad kostnadsfritt.